OFERTA DLA DOMU

01. SYSTEMY MONITORINGU

~

BEZPIECZEŃSTWO

Chcesz podnieść bezpieczeństwo swoje, swojej rodziny i posesji, ale nie masz pojęcia o monitoringu?

To nic! Nie musisz znać się na wszystkim. Pokaż nam co chcesz monitorować, a my doradzimy i wykonamy system , który spełni Twoje oczekiwania i wymagania.

OBAWY

Masz obawy, że po wykonaniu instalacji monitoringu remont budynku będzie niezbędny?

Nic bardziej mylnego! Dzisiejszy rozwój technologii monitoringu pozwala zmniejszyć do minimum  ingerencję
w miejsce gdzie wykonywany jest montaż.

MONITOROWANIE

Potrzebujesz monitorować swoją posesję, ale nie jesteś zainteresowany rozbudowanym systemem?

Żaden problem! Zainstalujemy dla Ciebie system zgodnie z Twoim życzeniem.

MONITORING ANALOGOWY

Monitoring analogowy funkcjonuje na rynku już od dobrych paru dekad. Mimo wszystko rozwój technologii i wzrost popularności cyfrowego monitoringu IP, nie sprawiły, że system analogowy został zapomniany.
W dalszym ciągu jest on popularny i stosunkowo często wybierany przez klientów.

Warto podkreślić, że dzisiejsze systemy analogowe można nieskromnie określić jako cyfrowe, a jedynym elementem analogowym jest kabel łączący kamery z rejestratorem. Pozostałe elementy monitoringu, między innymi kamery i rejestrator są urządzeniami cyfrowymi. Obraz z systemu analogowego osiąga obecnie rozdzielczość do 8 Mpx co odzwierciedla standard 4K.

MONITORING CYFROWY

Monitoring cyfrowy to najnowsza technologia transmisji danych i obrazu wysokich rozdzielczości. Kamery stosowane w tym systemie osiągają rozdzielczość nawet 12 Mpx.

W tym rozwiązaniu połączenie elementów składowych systemu IP wykonywane jest przy zastosowaniu przewodu teleinformatycznego (skrętka), a obraz przesyłany jest przez sieć IP, czyli sieć komputerować.

System ten z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dużą zaletą monitoringu IP jest łatwa rozbudowa monitoringu a także wysoka odporność na wszelkiego rodzaju zakłócenia.

Dla nas nie ma znaczenia jakiej wielkości budynek chcesz monitorować czy też z ilu kamer będzie składał się system, ponieważ do każdej instalacji podchodzimy z jak największym zaangażowaniem.

02. SYSTEMY ALARMOWE

OCHRONA DOMU PRZEZ 24H NA DOBĘ ?

Ochrona domu przez 24h na dobę, siedem dni w tygodniu i to bez żadnej przerwy! Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak!
Takie rozwiązanie umożliwiają nowoczesne systemy alarmowe, które wymiernie zwiększą bezpieczeństwo twojego domu!

Systemy alarmowe spełniają dwie funkcje:

  • informacyjną – wykrycie i zasygnalizowanie o próbie wtargnięcia do obiektu
  • prewencyjną – odstraszenie złodziei.

OFEROWANE SYSTEMY

Oferowane i wykonywane przez nas systemy alarmowe to rozwiązania ‘szyte na miarę’, dopasowywane indywidualnie do każdego obiektu, tak aby gwarantowały komfort użytkowania i maksimum bezpieczeństwa.

Inteligentne rozwiązania stosowane w alarmach dają nam możliwość sterowania swoim domem przez Internet lub smartfon z dowolnego miejsca.

03. AUTOMATYKA BRAMOWA

BRAMY WJAZDOWE

Bramy wjazdowe na posesję to jedno z pierwszych zabezpieczeń chroniących naszą własność przed wtargnięciem na nią niepożądanych osób z zewnątrz. Dlatego warto zadbać o jej odpowiednie zabezpieczenie, a także wygodę obsługi na co dzień. Zastosowanie automatyki bramowej z pewnością nam
w tym pomoże i będzie komfortowym rozwiązaniem dla użytkowników. Dzięki takiemu systemowi za pomocą jednego przycisku bądź telefonu komórkowego będziesz mógł otworzyć lub zamknąć bramę z dowolnego miejsca na świecie. 

ODPOWIEDNI DOBÓR NAPĘDÓW

Wiemy, że odpowiedni dobór napędów do bram to fundament ich niezawodnego i trwałego funkcjonowania, a przede wszystkim Twojego komfortu użytkowania. Za nami już kilkadziesiąt wykonanych instalacji dlatego opierając się na wiedzy i doświadczeniu wybieramy i montujemy systemy, które będą idealnie współpracowały z Twoją bramą.

04. WIDEODOMOFONY

WIDEODOMOFON DLA TWOJEGO DOMU

Chcemy zadbać o Twoje bezpieczeństwo, dlatego w swojej ofercie posiadamy bogaty wybór cyfrowych systemów wideodomofonowych, które świetnie sprawdzają się jako system kontroli dostępu w domach jednorodzinnych
a także w zabudowie wielorodzinnej.

DWUSTRONNA KOMUNIKACJA GŁOSOWA

Wideodomofon pozwala na dwustronną komunikację głosową między lokatorem, a osobą dzwoniącą, a także jednostronną komunikację wizyjną, ale dzisiejsze systemy domofonowe to nie tylko na podgląd, czy kontrola strefy wejścia na teren naszej posesji. To także możliwość sterowania ryglem elektromagnetycznym i automatem bramowym.

05. SERWIS

Z

GWARANCJA

Wszystkie instalacje, które wykonujemy dla Ciebie objęte są gwarancją minimum na okres 24 miesięcy.

SERWIS POGWARANCYJNY

Prowadzimy także serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny
systemów montowanych przez nas, jak również przez firmy konkurencyjne.

KONSERWACJA

Pamiętaj, że nawet najlepsze urządzenia potrzebują przeglądu, konserwacji
i naprawy!

STACJONARNE I ZDALNE USŁUGI SERWISOWE !

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadczymy usługi serwisowe nie tylko stacjonarnie jadąc na wizytę do klienta, ale również zdalnie.

Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem bardzo często jesteśmy w stanie rozwiązać usterkę bez konieczności wizyty u klienta, wystarczy nam zdalny dostęp do systemu czy też przekazanie szczegółowych wytycznych, dzięki którym klient bez problemu samodzielnie upora się z problemem.

Nasze pogotowie serwisowe jest do Twojej dyspozycji!

 

LOKALIZACJA

GATI Jakub Gątarski
ul. Reja 2, Sędziszów Małopolski
NIP: 818-169-28-61

Pon-Pt: 8:00 - 16:00
Sob: 8:00 - 14:00

DANE KONTAKTOWE

[+48] 790 727 157

NASZ FACEBOOK


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gaticompl/domains/gati.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 42
Facebook Pagelike Widget