OFERTA DLA PRZEMYSŁU

01. SYSTEMY MONITORINGU

~

BEZPIECZEŃSTWO

Chcesz podnieść bezpieczeństwo swoje, swojej rodziny i posesji, ale nie masz pojęcia o monitoringu?

To nic! Nie musisz znać się na wszystkim. Pokaż nam co chcesz monitorować, a my doradzimy i wykonamy system , który spełni Twoje oczekiwania i wymagania.

OBAWY

Masz obawy, że po wykonaniu instalacji monitoringu remont budynku będzie niezbędny?

Nic bardziej mylnego! Dzisiejszy rozwój technologii monitoringu pozwala zmniejszyć do minimum  ingerencję w miejsce gdzie wykonywany jest montaż.

MONITOROWANIE

Potrzebujesz monitorować swoją posesję, ale nie jesteś zainteresowany rozbudowanym systemem?

Żaden problem! Zainstalujemy dla Ciebie system zgodnie z Twoim życzeniem.

MONITORING ANALOGOWY

Monitoring analogowy funkcjonuje na rynku już od dobrych paru dekad. Mimo wszystko rozwój technologii i wzrost popularności cyfrowego monitoringu IP, nie sprawiły, że system analogowy został zapomniany.
W dalszym ciągu jest on popularny i stosunkowo często wybierany przez klientów.

Warto podkreślić, że dzisiejsze systemy analogowe można nieskromnie określić jako cyfrowe, a jedynym elementem analogowym jest kabel łączący kamery z rejestratorem. Pozostałe elementy monitoringu, między innymi kamery i rejestrator są urządzeniami cyfrowymi. Obraz z systemu analogowego osiąga obecnie rozdzielczość do 8 Mpx co odzwierciedla standard 4K.

MONITORING CYFROWY

Monitoring cyfrowy to najnowsza technologia transmisji danych i obrazu wysokich rozdzielczości. Kamery stosowane w tym systemie osiągają rozdzielczość nawet 12 Mpx.

W tym rozwiązaniu połączenie elementów składowych systemu IP wykonywane jest przy zastosowaniu przewodu teleinformatycznego (skrętka), a obraz przesyłany jest przez sieć IP, czyli sieć komputerować.

System ten z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dużą zaletą monitoringu IP jest łatwa rozbudowa monitoringu a także wysoka odporność na wszelkiego rodzaju zakłócenia.

Dla nas nie ma znaczenia jakiej wielkości budynek chcesz monitorować czy też z ilu kamer będzie składał się system,
ponieważ do każdej instalacji podchodzimy z jak największym zaangażowaniem.

02. SYSTEMY ALARMOWE

OCHRONA DOMU PRZEZ 24H NA DOBĘ ?

Ochrona domu przez 24h na dobę, siedem dni w tygodniu i to bez żadnej przerwy! Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak!
Takie rozwiązanie umożliwiają nowoczesne systemy alarmowe, które wymiernie zwiększą bezpieczeństwo twojego domu!

Systemy alarmowe spełniają dwie funkcje:

  • informacyjną – wykrycie i zasygnalizowanie o próbie wtargnięcia do obiektu
  • prewencyjną – odstraszenie złodziei.

OFEROWANE SYSTEMY

Oferowane i wykonywane przez nas systemy alarmowe to rozwiązania ‘szyte na miarę’, dopasowywane indywidualnie do każdego obiektu, tak aby gwarantowały komfort użytkowania i maksimum bezpieczeństwa.

Inteligentne rozwiązania stosowane w alarmach dają nam możliwość sterowania swoim domem przez Internet lub smartfon z dowolnego miejsca.

03. AUTOMATYKA BRAMOWA

BRAMY WJAZDOWE

Bramy wjazdowe na posesję to jedno z pierwszych zabezpieczeń chroniących naszą własność przed wtargnięciem nią niepożądanych osób z zewnątrz. Dlatego warto zadbać o jej odpowiednie zabezpieczenie, a także wygodę obsługi na co dzień. Zastosowanie automatyki bramowej z pewnością nam w tym pomoże i będzie komfortowym rozwiązaniem dla użytkowników. Dzięki takiemu systemowi za pomocą jednego przycisku bądź telefonu komórkowego będziesz mógł otworzyć lub zamknąć bramę z dowolnego miejsca na świecie. 

ODPOWIEDNI DOBÓR NAPĘDÓW

Wiemy, że odpowiedni dobór napędów do bram to fundament ich niezawodnego i trwałego funkcjonowania, a przede wszystkim Twojego komfortu użytkowania. Za nami już kilkadziesiąt wykonanych instalacji dlatego opierając się na wiedzy i doświadczeniu wybieramy i montujemy systemy, które będą idealnie współpracowały z Twoją bramą.

04. SYSTEMY PARKINGOWE ORAZ SZLABANY

OCHRONA DOMU PRZEZ 24H NA DOBĘ ?

Szlabany parkingowe to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie niezbędny jest nadzór nad wjazdem i wyjazdem pojazdów na daną posesję.
Sprawdzą się więc doskonale na terenach: wspólnot mieszkaniowych, obiektów publicznych, przedsiębiorstw czy parkingach płatnych.
W zależności od Twoich preferencji oferujemy szlabany automatyczne, które mogą być otwierane za pomocą pilota lub karty magnetycznej.

Montowane przez nas urządzenia charakteryzują się solidnym wykonaniem, odpornym na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym przede wszystkim na silne podmuchy wiatru. Odpowiednio zainstalowane systemy nie potrzebują specjalistycznych i drogich czynności konserwujących.

05. KONTROLA DOSTĘPU, REJ. CZASU

SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU ORAZ REJESTRACJA CZASU PRACY

Kontrola dostępu oraz rejestracja czasu pracy to systemy, które zyskują coraz bardziej na popularności.
Usprawniają one w znacznym stopniu funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw, a także pomagają zapewnić niezbędne bezpieczeństwo przez ochronę danych i mienia.

KONTROLA DOSTĘPU

Jeśli chcesz skutecznie kontrolować dostęp do poszczególnych pomieszczeń i stref to kontrola dostępu jest systemem, który Ci to umożliwi. Dzięki zainstalowanym w wyznaczonych miejscach czytnikom tylko osoby upoważnione będą mogły poruszać się po wybranych pomieszczeniach/strefach, korzystając
z identyfikatorów osobistych.

Możemy zaoferować Ci systemy o różnym stopniu złożoności 
i funkcjonalności: od konwencjonalnych zamków szyfrowych, poprzez sieciowe systemy kontroli dostępu RACS4 aż po innowacyjny system kontroli dostępu RACS 5, który można rozbudować o elementy automatyki budynkowej i systemy alarmowe.

REJESTRACJA CZASU PRACY

Rejestracja Czasu Pracy czyli RCP to system pełniący istotną rolę w zarządzaniu małymi jak i dużymi firmami. Właściwie opracowany i zainstalowany system rejestracji i rozliczania czasu pracy ułatwia zarządzanie czasem pracy, pozwala na jego precyzyjne rozliczanie, a także przyczynia się do redukcji kosztów, co w rezultacie wpływa na wzrost efektywności przedsiębiorstwa.
Rejestracja czasu pracy opiera się o specjalistyczne oprogramowanie do analizy, ewidencji oraz rozliczania czasu pracy RCP Master oraz o terminale RCP przeznaczone do rejestracji zdarzeń RCP. Ponadto rejestracja czasu pracy tj. rejestracja zdarzeń RCP może być realizowana z poziomu systemu kontroli dostępu RACS, a następnie wyeksportowana do programu RCP Master. Co więcej rejestracja czasu pracy realizowana z poziomu programów VISO oraz RCP Master 3 umożliwia wymianę danych pomiędzy programami bez udziału operatora tworząc zintegrowany system kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

06. USŁUGI INFORMATYCZNE I SERWIS

Z

GWARANCJA

Wszystkie instalacje, które wykonujemy dla Ciebie objęte są gwarancją minimum na okres 24 miesięcy.

SERWIS POGWARANCYJNY

Prowadzimy także serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny
systemów montowanych przez nas, jak również przez firmy konkurencyjne.

KONSERWACJA

Pamiętaj, że nawet najlepsze urządzenia potrzebują przeglądu, konserwacji
i naprawy!

STACJONARNE I ZDALNE USŁUGI SERWISOWE !

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadczymy usługi serwisowe nie tylko stacjonarnie jadąc na wizytę do klienta, ale również zdalnie.

Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem bardzo często jesteśmy w stanie rozwiązać usterkę bez konieczności wizyty u klienta, wystarczy nam zdalny dostęp do systemu czy też przekazanie szczegółowych wytycznych, dzięki którym klient bez problemu samodzielnie upora się z problemem.

Nasze pogotowie serwisowe jest do Twojej dyspozycji!

 

LOKALIZACJA

GATI Jakub Gątarski
ul. Reja 2, Sędziszów Małopolski
NIP: 818-169-28-61

Pon-Pt: 8:00 - 16:00
Sob: 8:00 - 14:00

DANE KONTAKTOWE

[+48] 790 727 157

NASZ FACEBOOK

Facebook Pagelike Widget